Rozvoz vody do 24 hodin
od objednání
Volejte +420 737 345 974

Barelová voda

Barelová voda

Barelová voda je nejvhodnější variantou, jak ve své kanceláři, firmě či domácnosti zajistit správný pitný režim. To vše jednoduše a levně. Barely mají obsah 18,9l a jsou vratné. Díky tomu nezatěžují životní prostředí a navíc jsou ekonomičtější, než vody menších baleních.

Rozvoz vody do 24 hodin v rámci města Brna je ZDARMA.

N - Novinka A - Akce

Barelová voda

18,9 l pitná voda - Ekonomická řada balených vod.

Barelová voda

76 Kč

Cool Water

18,9 l pitná voda -
Kvalitní balená pitná voda v barelu.

ONYX POU

103,50 Kč

AQUA ANNA

18,9 l pramenitá voda - Kvalitní pramenitá voda z hlubinného zdroje.

AQUA ANNA 18,9l barel

115 Kč

Horský pramen

18,9 l pramenitá voda - Pramenitá voda s velmi nízkým obsahem sodíku.

Horský pramen 18,9l barel

126,50 Kč

Pramenitá barelová voda

Musí být vždy čerpána z chráněného hlubinného zdroje a nelze do ní přidávat žádné látky. Vyjímkou je použití oxidu uhličitého při výrobě vody perlivé. Na etiketě si můžete přečíst důležité informace o zdroji a lokalitě, z níž voda pochází, najdete zde výrobce či dovozce, ale především údaje o základním minerálním složení. Je vhodná ke každodennímu požívání jak pro dospělé, tak děti. Dopřejte si lahodnou chuť přírodní pramenité vody u Vás doma nebo v kanceláři.

Pitná barelová voda

Povrchová nebo podpovrchová voda kvalitně upravená pro uspokojení potřeb každodeního pitného režimu v kancelářích i domacnostech. Pitná barelová voda je ekonomicky šetrnou volbou splňující i ty nejpřísnější normy na kvalitu pitné vody. Je ideální volbou do míst, kde z nějakého důvodu není přístup ke kvalitní, zdravotně nezávadné vodě s příjemnou chutí. (Staré vodovodní řady, nadměrná chlorace vody, znečištění studny atd.)

* Jak pramenitá, tak i pitná barelová voda, splňují statut ochranného nápoje dle nařízení vlády č. 361/2007 Sb..